#gamifikacja

ODKRYJ

[1] #psychologia

Osiągniecie celu biznesowego oznacza zawsze zmianę zachowania ludzi. Nauką, która zajmuje się zachowaniami ludzi jest psychologia. Opowieść o gamifikacji zaczyna się w naszych mózgach.

Osiągaj cele biznesowe

/zwiększ sprzedaż, jakość, lojalność/

za pomocą

Schematów nagród

/wzmocnienia, sprzężenia zwrotne/

oraz

Modelowania
społecznego

/przykład, autorytety, społeczność/

[2] #gamifikacja

Zastanawiasz się dlaczego gry są tak angażujące? Właśnie dlatego, że wykorzystują w umiejętny sposób mechanizmy psychologiczne. Podążamy za nagrodami, innymi graczami i toczącą się w grze opowieścią. Gamifikacja to zastosowanie mechaniki gier w biznesie i edukacji.

Projekt

Pomożemy Ci zbadać, co motywuje Twój zespół, lub klientów.

Razem z partnerami zaprojektujemy zmianę zachowań.

Platforma gamifikacyjna

Dostarczymy platformę
wspierającą zmianę opartą o naszą technologię tribeware, lub skierujemy Cię do partnera posiadającego oparte o nią rozwiązanie dostosowane do Twojego problemu.

Animacja gry

Wesprzemy Cię w bieżącej analizie, animacji gry i osiąganiu Twoich celów. Współpracujemy
z organizacjami badawczymi, uczelniami
i firmami konsultingowymi wspierającymi nas
w animacji.

#tribe

W oparciu o mechanizm gier zbudujemy z Twojego zespołu czy klientów plemię. Zanim jednak to zrobimy, chcielibyśmy przedstawić Ci członków naszego plemienia. Jest nimi nasz zespół (od 12 lat zajmujący się projektowaniem gier) oraz nasi partnerzy - firmy zajmujące się doradztwem sprzedażowym, personalnym i technologicznym. Ich wiedza i doświadczenie pozwoli Ci zbudować rozwiążanie "szyte na miarę".

Sales Pistols - Gra sprzedażowa w naturalnym środowisku i mobilna aplikacja sprzedażowa oparta o naszą platformę. Team Sales Pistols to eksperci w zakresie sprzedaży i budowy zespołów handlowych. Pomogą Twojej firmie poprawić wynik i nauczyć Twój zespół właściwych nawyków.

Sprint S.A. jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w Polsce, działającym od 1988 roku. Razem współpracujemy we wdrażaniu gamifikacji
w systemach call-center.

Real-Life Escape Room! Sir Lock to plastyczne światy, autorskie pokoje - wyprowadź swoją zabawę z gamifikacją poza biuro, rozwiąż szereg zagadek w realu i wzmocnij swój zespół

#klienci

Nasi klienci pochodzą z różnych branż. Zastosowania biznesowe to nasza specjalność. Nasza historia nie zaczyna się jednak od gamifikacji i serious games. Od roku 2003-ciego jesteśmy na rynku gier społecznościowych i mobilnych (to już 12 lat!). Poniżej znajdziesz zarówno referencje z zakresu gamifikacji, jak i portfolio gier dla „końcowego użytkownika”.


Wdrożenie gamifikacji
w Call Center BZ WBK

400 osób, 12 miesięcy
5%-10% wzrost sprzedaży
produktów finansowych

Sales Pistols

Kilkuset użytkowników korzystających z aplikacji Sales Pistols w firmach
z branży finansowej, ubezpieczeniowej i telco.

Go Forward

Kontakt

:: one2tribe Sp. z o.o.
ul. Bodycha 77, Reguły
05-816 Michałowice k. Warszawy
tel. +4822 723 49 56
fax +4822 723 49 56