Zorganizuj cyfrową transformację dzięki Tribeware.

Istnieje wiele powodów, dla których każda firma powinna przejść przez fazę cyfryzacji. Dlaczego? Starsze, mniejefektywne rozwiązania ustępują miejsca nowym modelom biznesowym, zwiększając efektywność operacyjną.Transformacja staje się więc kluczowym elementem współczesnych przedsiębiorstw, którym zależy na rozwoju,pomnażaniu zysków i jeszcze skuteczniejszej obsłudze klientów. Digitalizacja czasochłonnych procesów pozwala takżewyprzedzić konkurencję oraz ograniczyć koszty. Od czego jednak zacząć integrację technologii w poszczególnychobszarach działalności oraz kulturze organizacyjnej?

Odpowiedzią na potrzeby firm w XXI wieku jest Tribeware – zaawansowana platforma, która może stanowić pierwszy element transformacji cyfrowej w Twojej firmie! Służy do skutecznego wprowadzania zmian w organizacjach, efektywnego zarządzania wydajnością oraz motywowania pracowników. Aplikacja działa na podstawie mechanizmów grywalizacji. Powstała dzięki bogatemu doświadczeniu marki One2tribe w branży gier. Jest w pełni bezpiecznym i skalowalnym narzędziem gotowym do użycia w kilka minut.

Tribeware jako element cyfrowej transformacji w Twojej firmie!

Korzystają z niej zarówno krajowe, jak i zagraniczne przedsiębiorstwa, działające przede wszystkim w branży sprzedaży detalicznej, farmaceutycznej i finansowej. Wdrożenie aplikacji Tribeware pozwala mierzyć i poprawiać najważniejsze wskaźniki biznesowe, w tym: produkcję, obsługę klienta, zysk itp. Jej celem jest skuteczne sterowanie zachowaniami pracowników, wykorzystując spersonalizowany system nagród.

Tribeware w sposób zaawansowany i wielopoziomowy umożliwia dokonywanie zmian w przedsiębiorstwie. Pozwala na jasne i precyzyjne definiowanie celu oraz wyznaczanie ścieżki prowadzącej do jego osiągnięcia. Dzięki atrakcyjnym mechanizmom motywacyjnym każdy pracownik nagradzany jest za swoje postępy i osiągane wyniki. Platforma dostarczanie tylko konkretne zadania do wykonania danego dnia, ale także niezbędną wiedzę poprzez microlearning oraz bezpośredni dostęp do potrzebnych informacji.

Jak przeprowadzić transformację cyfrową w firmie?

Digitalizacja poszczególnych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie powinna rozpocząć się od wdrożenia aplikacji Tribeware, która wykorzystuje sztuczną inteligencję AI, a więc zaawansowane techniki uczenia maszynowego. Pozwala optymalizować wydajność pracowników, zbierać informacje dotyczące poszczególnych zadań oraz wykrywać i rozwiązywać problemy napotkane przez użytkowników. Wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, dzięki temu przyczynia się do szybszej realizacji założonych celów np. redukcji kosztów czy sprzedaży wysokomarżowych towarów.

Motywowanie pracowników odbywa się poprzez mechanizmy grywalizacyjne oraz system nagród realnych i wirtualnych.Firma One2tribe dysponuje bowiem rozbudowanym katalogiem bonusów. Obsługuje także karty przedpłacone w przypadku premii pieniężnej oraz zajmuje się wszelkimi kwestiami formalnymi. Czy istnieje bardziej kreatywny wstęp do transformacji cyfrowej w Twojej firmie?

Osiągaj więcej dzięki platformie Tribeware

Aplikacja dedykowana jest firmom stawiającym na dynamiczny rozwój, które poszukują skutecznego sposobu na osiąganie ponadprzeciętnych wyników. Pozwala zwiększyć tempo procesów biznesowych oraz nadążyć za transformacją cyfrową, która obecnie dotyczy niemal każdego przedsiębiorstwa. Wykorzystuje mechanizmy grywalizacji, które nie tylko wzbudzają wśród pracowników lojalność wobec firmy oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania, ale także zapobiegają wypaleniu zawodowemu.

Dzięki platformie Tribeware pracownicy zyskują dostęp do szkoleń poszerzających ich kompetencje, których stopień trudności jest w pełni dostosowany do ich indywidualnego poziomu wiedzy i doświadczenia w organizacji. Aplikacja wskazuje sposób, w jaki najlepsi pracownicy osiągają swoje cele. Zapewnia dostęp do czytelnego i przejrzystego interfejsu administracyjnego oraz daje wiele możliwości konfiguracji – od rankingów i różnorodnych wyzwań, po schematy nagradzania i mechanizmy społecznościowe. Pracownicy zyskują unikatowe know-how.