Stawiaj cele, nagradzaj i motywuj - czyli Tribeware 6.0

One2tribe opracowało nowoczesną platformę służącą do efektywnego zarządzania wydajnością oraz motywowania pracowników. Tribeware 6.0 chętnie wykorzystują duże przedsiębiorstwa - krajowe i zagraniczne – działające w branży sprzedaży detalicznej, farmaceutycznej i finansowej. Wdrożenie aplikacji w struktury firmy pozwala jeszcze skuteczniej sterować zachowaniami osób zatrudnionych w organizacji, poprawiając tym samym kluczowe wskaźniki biznesowe, takie jak: sprzedaż, produkcja, obsługa klienta itp.

Tribeware 6.0 w sposób wszechstronny pozwala dokonywać ważnych zmian w przedsiębiorstwie, a te, jak wiemy, dotykają wszystkich osób zaangażowanych w rozwój firmy, niezależnie od roli pełnionej w organizacji, doświadczenia, poziomu umiejętności czy osobistych aspiracji. Realizacja założonych celów wymaga nałożenia na pracowników określonych zadań dopasowanych do poziomu ich kompetencji. Warto również wprowadzić spersonalizowany system nagród. To wszystko pozwala osiągnąć aplikacja Tribeware 6.0.

Osiągaj więcej z Tribeware 6.0 od One2tribe

Za pomocą aplikacji możliwe jest jasne i precyzyjne zdefiniowanie celu oraz ustalenie ścieżki prowadzącej do jego osiągnięcia.Platforma Tribeware 6.0 pozwala także stworzyć niezawodne mechanizmy motywacyjne oraz wybierać poszczególne grupy pracowników idealnie nadających się do realizacji określonych zadań. Codziennie aplikacja dostarcza spersonalizowane zadania oraz potrzebną wiedzę poprzez microlearning oraz bezpośredni dostęp do niezbędnych informacji. Na koniec pracy każda osoba jest odpowiednio nagradzana za swoje postępy i osiągane wyniki.

Platforma Tribeware 6.0 bazuje na mechanizmach grywalizacyjnych oraz niemal dwudziestoletnim doświadczeniu firmy One2tribe w branży gier. Swoją funkcjonalność i skuteczność zawdzięcza także współpracy z psychologami oraz dziesiątkami użytkowników. Aplikacja pozwala pracownikom śledzić swoje postępy oraz porównywać wyniki z innymi. Oprócz nagród rzeczowych otrzymują również odznaczenia wirtualne. Firma One2tribe dysponuje rozbudowanym katalogiem ponad 10000 bonusów, a w przypadku premii pieniężnej obsługuje karty przedpłacone. Zajmuje się realizacją wszelkich kwestii formalnych, w tym oferuje pełną obsługę logistyczną i podatkową. Tribeware 6.0 to bezpieczne i skalowalne narzędzie, które uruchamia się w zaledwie kilka minut.

Tribeware 6.0 - inteligentny system nagradzania

W trakcie realizacji kampanii w przedsiębiorstwie platforma pozwala optymalizować wydajność realizacji celu, zbierać informacje dotyczące poszczególnych zadań oraz wykrywać i analizować ewentualne problemy napotkane przez użytkowników. A to wszystko dzięki zaangażowaniu sztucznej inteligencji AI, a więc zaawansowanym technikom uczenia maszynowego, jak również otrzymywaniu feedbacku od społeczności.

Tribeware 6.0 przedstawia sposób, w jaki najlepsi pracownicy osiągają swoje cele. Wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, przyczyniając się do osiągania założonych celów np. wzrostu sprzedaży produktów wysokomarżowych czy redukcji kosztów. Pracownicy motywowani są poprzez grywalizację oraz system nagród realnych i wirtualnych. Mają także dostęp do rzetelnej wiedzy.

Zaawansowana grywalizacja dzięki aplikacji Tribeware 6.0

Platforma motywacyjna Tribeware 6.0 dedykowana jest nowoczesnym i dynamicznym firmom, które poszukują efektywnego sposobu motywowania swoich pracowników do osiągania ponadprzeciętnych efektów.Aplikacja oparta na mechanizmach zarządzania wiedzą oraz grywalizacji pozwala sprzedawać więcej, obsługiwać klientów lepiej oraz zwiększać tempo procesów biznesowych. Pracownicy zyskują dostęp do szkoleń poszerzających ich kompetencje oraz czytelnego i przejrzystego interfejsu administracyjnego.Poziom trudności jest w pełni dostosowany do indywidualnego poziomu wiedzy i doświadczenia w organizacji.